HALY A SKLADY

Košice-Staré mesto

KE-St. mesto
KE-Sever

KE-Džungľa
KE-Pereš
KE-Šaca

KE-Lorinčík
Prešov
Iné lokality


Hala St. mesto (086-x)

PRENAJATÉ
Lokalita: Košice-St. mesto
Podlahová plocha: 750,00 m2
Využitie: sklad, výroba, garáž
Konštrukcia: oceľ. skelet + sendvič. plášť
Klimatizácia: ---
Depozit: dohodou
Médiá: bez médií
Prístup 24/7: áno
Podlažie: prízemie
Výťah/žeriav: ---/---
Nakl. rampa/želez. vlečka: ---/áno
Kancelárie: áno

Cena: od 3.000,00 €/mes. (bez médií)


RK DOMIOS je zmluvný partner vlastníkov nehnuteľností poverený sprostredkovaním prenájmu vyššieuvedených priestorov. Ponukové ceny za prenájom vychádzajú z platných cenníkov a sú uvádzané bez DPH. Sprostredkovateľ nenesie zodpovednosť za možné odchýlky a zmeny oproti uvedeným cenám, ktoré môžu byť výsledkom ďalších rokovaní. Aktuálna ponuka voľných priestorov sa dynamicky mení a nemusí byť zapracovaná na webovej stránke. V prípade záujmu o prenájom, ďalšie technické špecifikácie, aktuálny stav ponuky, obsadenosti alebo obhliadku nás kontaktujte na tel. č.: +421 (0) 903-636-903.

.

Hľadáte alebo prenajímate skladové priestory? Prečo sa rozhodnúť pre nás:


ŠPECIALIZÁCIA

Nepracujeme štýlom "všetci ponúkajú to isté". Sme špecialisti. Starostlivo si vyberáme, čomu sa budeme venovať. Vašu dôveru oplácame maximálnym nasadením.

300.000 m2

Klientom ponúkame takmer 300.000 m2 kancelárskych, skladových a obchodných priestorov v Košiciach. Už dnes spracúvame ďalšie, ktoré budú zajtra v ponuke.

HISTÓRIA

Skúsenosti žiaden marketing nenahradí. Viac ako 28 rokov sa venujeme všetkým ľuďom, ktorí si vážia svoj čas a vedia, že nič na tomto svete nie je zadarmo.