KANCELÁRSKE PRIESTORY

Administratívne budovy a business centrá v lokalite Košice-Staré mesto

KE-KVP
KE-Ťahanovce
KE-Sídl. Ťahanovce

KE-Košická N. Ves
KE-Vyšné Opátske
KE-Nad jazerom
KE-Krásna

201-500 m2

KE-Džungľa
KE-Pereš
KE-Šaca


Administratívny komplex (157-x)

PRENÁJOM
Lokalita: Košice-St. mesto
Podlahová plocha: 8500,00 m2
Typ: klasické kancelárie
Klimatizácia: áno
Parkovisko: áno
Depozit: dohodou
Médiá: bez médií
Prístup 24/7: áno
Recepcia: áno
Výťah: áno
Flexibilná dispozícia: áno
Sieťová kabeláž: áno

Cena: osobné rokovanie


KE-KVP
KE-Ťahanovce
KE-Sídl. Ťahanovce

KE-Košická N. Ves
KE-Vyšné Opátske
KE-Nad jazerom
KE-Krásna

201-500 m2

KE-Džungľa
KE-Pereš
KE-Šaca

RK DOMIOS je zmluvný partner vlastníkov ponúkaných nehnuteľností poverený sprostredkovaním prenájmu ich priestorov. Ponukové ceny za prenájom vychádzajú z platných cenníkov a sú uvádzané bez DPH. Sprostredkovateľ nenesie zodpovednosť za možné odchýlky a zmeny oproti uvedeným cenám, ktoré môžu byť výsledkom ďalších rokovaní. Aktuálna ponuka voľných priestorov sa dynamicky mení a nemusí byť zapracovaná na webovej stránke. V prípade záujmu o prenájom, ďalšie technické špecifikácie, aktuálny stav ponuky, obsadenosti alebo obhliadku nás kontaktujte na tel. č.: +421 (0) 903-636-903.

Hľadáte alebo prenajímate kancelárske priestory? Prečo sa rozhodnúť pre nás:


ŠPECIALIZÁCIA

Nepracujeme štýlom "všetci ponúkajú to isté". Sme špecialisti. Starostlivo si vyberáme, čomu sa budeme venovať. Vašu dôveru oplácame maximálnym nasadením.

300.000 m2

Klientom ponúkame takmer 300.000 m2 kancelárskych, skladových a obchodných priestorov v Košiciach. Už dnes spracúvame ďalšie, ktoré budú zajtra v ponuke.

HISTÓRIA

Skúsenosti žiaden marketing nenahradí. Viac ako 28 rokov sa venujeme všetkým ľuďom, ktorí si vážia svoj čas a vedia, že nič na tomto svete nie je zadarmo.

Kategorizácia kancelárskych budov


A

Architektonicky výrazné, moderné a nové budovy v centre alebo širšom centre s atraktívnou polohou a viditeľnosťou - väčšinou v centre finančných štvrtí, s výborným prístupom a napojením na dopravné komunikácie, s moderným systémom spravovania budovy (ventilácia, vykurovanie, požiarna ochrana), modernou optickou kabelážou, zvýšenými podlahami, vysokou flexibilitou usporiadania vnútorného priestoru, dostupnou občianskou vybavenosťou a dostatočným počtom parkovacích miest. Sú profesionálne spravované a sídlia tu prominentní nájomcovia.

B

Budovy v dobrých - no nie prvotriednych - a menej vyhľadávaných lokalitách, s kvalitnou konštrukciou a vysokým klientskym štandardom, vekom ľahko staršie a iba málo funkčne zastarané objekty s kvalitým, no menej inteligentným systémom správy a riadenia, obmedzenými možnosťami parkovania, kabelážou nižšej triedy a horšou dostupnosťou občianskej vybavenosti. 

C

Zvyčajne staré (15 až 25 rokov) a energeticky náročné budovy, situované v okrajových mestských štvrtiach so zložitým dopravným prístupom bez dostatočných možností parkovania. Flexibilita priestoru je často nedostatočná, chýba klimatizácia či iné základné vybavenie priestorov.

Pozn.: kategorizácia má iba orientačný charakter

Zdroj: CI, CBRE, C&W, ULI