KOMERČNÉ OBJEKTY

Košice-Staré mesto

KE-KVP
KE-Sídl. Ťahanovce

KE-Košická N. Ves
KE-Vyšné Opátske
KE-Nad jazerom
KE-Krásna

KE-Džungľa
KE-Pereš
KE-Šaca

KE-Lorinčík
Michalovce


Administratívny komplex (157-x)

PRENÁJOM
Lokalita: Košice-St. mesto
Podlahová plocha: 8.500,00 m2
Pozemok: 9.196,00 m2

Cena: osobné rokovanie

Administratívny areál v mestskej časti Košice-St. mesto tvorí veľká administratívna budova (7.500,00 m2), menšia jednoduchá dvojpodlažná budova (1.000,00 m2) a odstavno-manipulačné plochy na vlastnom, oplotenom pozemku (9.196,00 m2). Areál má kompletné inžinierske siete, je v dobrom technickom stave, výborne komunikačne prístupný. V areáli je možnosť parkovania pre viac motorových vozidiel. Veľká administratívna budova sa prenajíma prednostne ako celok. Je vhodná na business centrum, hotel, ubytovňu a pod.


KE-KVP
KE-Sídl. Ťahanovce

KE-Košická N. Ves
KE-Vyšné Opátske
KE-Nad jazerom
KE-Krásna

KE-Džungľa
KE-Pereš
KE-Šaca

KE-Lorinčík
Michalovce

RK DOMIOS je zmluvný partner vlastníkov nehnuteľností poverený sprostredkovaním ich predaja / prenájmu. Ponukové ceny za prenájom sú uvádzané bez DPH. Sprostredkovateľ nenesie zodpovednosť za možné odchýlky a zmeny oproti uvedeným cenám, ktoré môžu byť výsledkom ďalších rokovaní. Aktuálna ponuka komerčných objektov na predaj / prenájom sa dynamicky mení a nemusí byť zapracovaná na webovej stránke. V prípade záujmu o kúpu / prenájom, ďalšie technické špecifikácie, aktuálny stav ponuky, obsadenosti alebo obhliadku nás kontaktujte na tel. č.: +421 (0) 903-636-903.

Kupujete, predávate alebo prenajímate budovu? Prečo sa rozhodnúť pre nás:


ŠPECIALIZÁCIA

Nepracujeme štýlom "všetci ponúkajú to isté". Sme špecialisti. Starostlivo si vyberáme, čomu sa budeme venovať. Vašu dôveru oplácame maximálnym nasadením.

PARTNERI

Dlhoročná spolupráca s korporátnou domácou a zahraničnou klientelou zvyšuje šancu na predaj alebo prenájom vašej nehnuteľnosti tomu správnemu klientovi.

HISTÓRIA

Skúsenosti žiaden marketing nenahradí. Viac ako 28 rokov sa venujeme všetkým ľuďom, ktorí si vážia svoj čas a vedia, že nič na tomto svete nie je zadarmo.