OBCHODNÉ PRIESTORY

Košice-Staré mesto

KE-Košická N. Ves
KE-Vyšné Opátske
KE-Krásna

KE-Džungľa
KE-Pereš
KE-Šaca


Obch. priestory St. mesto (078-2-o-x)

PRENAJATÉ
Lokalita: Košice-St. mesto
Podlahová plocha: 296,36 m2
Účel: obchod, služby, showroom
Klimatizácia: áno
Parkovisko: áno
Depozit: dohodou
Médiá: bez médií
Prístup 24/7: áno
Sklad/rampa: áno/áno
Výklad: áno
Podlažie: prízemie
Flexibilná dispozícia: áno

Cena: od 2.500,00 €/mes. (bez médií)


KE-Košická N. Ves
KE-Vyšné Opátske
KE-Nad jazerom
KE-Krásna

201-500 m2

KE-Džungľa
KE-Pereš
KE-Šaca

RK DOMIOS je zmluvný partner vlastníkov nehnuteľností poverený sprostredkovaním prenájmu vyššieuvedených priestorov. Ponukové ceny za prenájom vychádzajú z platných cenníkov a sú uvádzané bez DPH. Sprostredkovateľ nenesie zodpovednosť za možné odchýlky a zmeny oproti uvedeným cenám, ktoré môžu byť výsledkom ďalších rokovaní. Aktuálna ponuka voľných priestorov sa dynamicky mení a nemusí byť zapracovaná na webovej stránke. V prípade záujmu o prenájom, ďalšie technické špecifikácie, aktuálny stav ponuky, obsadenosti alebo obhliadku nás kontaktujte na tel. č.: +421 (0) 903-636-903.

.

Hľadáte alebo prenajímate obchodné priestory? Prečo sa rozhodnúť pre nás:


ŠPECIALIZÁCIA

Nepracujeme štýlom "všetci ponúkajú to isté". Sme špecialisti. Starostlivo si vyberáme, čomu sa budeme venovať. Vašu dôveru oplácame maximálnym nasadením.

300.000 m2

Klientom ponúkame takmer 300.000 m2 kancelárskych, skladových a obchodných priestorov v Košiciach. Už dnes spracúvame ďalšie, ktoré budú zajtra v ponuke.

HISTÓRIA

Skúsenosti žiaden marketing nenahradí. Viac ako 28 rokov sa venujeme všetkým ľuďom, ktorí si vážia svoj čas a vedia, že nič na tomto svete nie je zadarmo.